Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015

Do zobaczenia jesienią!

Zarezerwuj termin 17-18 października 2016. Wkrótce nowa odsłona strony i aktualne informacje.

A tymczasem zapraszamy do relacji z ubiegłorocznej edycji »

Uważam że coroczna impreza - Forum Rynku Spożywczego i Handlu jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem w branży spożywczej. Firmy spożywcze z dużym zainteresowaniem analizują poruszane na tej konferencji tematy, ponieważ organizator dba, aby omawiane kwestie były atrakcyjne dla odbiorcy. Forum zyskało duże uznanie branży również dzięki temu, iż występujący prelegenci należą do liderów branżowych oraz branż handlowo i technicznie powiązanych ze spożywczą.

Grażyna Prokopiuk, prezes ZM Łmeat Łuków

Forum to niezwykle ciekawe i cenne spotkanie różnych doświadczeń, opinii i informacji o rynku produktów spożywczych. Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji do poszerzenia wiedzy i znajomości trendów tej branży.

Enrico Bottero, dyrektor generalny Ferrero Polska Commercial

Uważam Forum Rynku Spożywczego i Handlu za najważniejsze wydarzenie branży spożywczej w Polsce. To jedyna okazja, by w jednym miejscu spotkać osoby, których głos decyduje o kształcie rynku spożywczego w naszym kraju. Debaty plenarne, panele oraz spotkania w kuluarach stwarzają możliwość wymiany poglądów, inspiracji oraz nawiązywania kontaktów biznesowych. Trudno sobie dziś wyobrazić branżę spożywczą bez FRSiH.

Mateusz Kowalewski, prezes Hortimex Plus

Forum Rynku Spożywczego i Handlu jest profesjonalnie zorganizowanym wydarzeniem, podczas którego managerowie mogą rozmawiać o bieżących problemach i szansach rozwoju branży. Jestem przekonany, że tegoroczne spotkanie będzie równie udane, jak poprzednie.

Dariusz Stolarczyk, wiceprezes zarządu Ruch SA

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to otwarta konferencja z dużą, ciekawą obsadą prelegentów oraz menadżerów biorących udział w panelach. Pozwala spotkać ludzi o dużym doświadczeniu z branży spożywczej i przedyskutować, przeanalizować wyzwania, z którymi spotykamy się na co dzień w naszym biznesie.

Jacek Lewicki, prezes Grupy Drosed

Imprezy takie jak Forum Rynku Spożywczego i Handlu są jak najbardziej potrzebne. Natomiast jednym z elementów powinno być poszukiwanie nowych formuł lub nowej formuły spotkania. Warto by było zebrać opinie na co ludzie chodzą a na co nie i dlaczego. Uważam, że różnorodność zagadnień powoduje, że każdy jest wstanie znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Tomasz Łączyński, prezes ZM Pekpol Ostrołęka

O Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

  • 1200

    uczestników
  • 120

    prelegentów
  • 16

    sesji tematycznych

Odwiedzili nas

MULTIMEDIA

Czytaj więcej w naszych portalach

Partnerzy i sponsorzy

Współpraca

Sponsorzy Główni

Sponsorzy

Partnerzy

Patronat Radiowy

Trwa ładowanie mapy...

FRSiH

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie