IX Forum Rynku Spożywczego i HandluIX Forum Rynku Spożywczego i Handlu, 2016

Największa konferencja dedykowana sektorowi
spożywczemu oraz handlowemu w Polsce

17-18 października 2016 • Warszawa • Hotel Sheraton

CZYTAJ RELACJE

O FRSiH

Spotkanie przedstawicieli największych przedsiębiorstw, producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców żywności i napojów w kraju. Konferencja organizowana przy współudziale organizacji branżowych, przedstawicieli rządu oraz osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym w Polsce.

Podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu zostają wręczane nagrody w kategoriach: Lider Rynku Spożywczego, Innowacja Rynku Spożywczego oraz Wydarzenie Rynku Spożywczego. Redakcja Rynku Spożywczego, portalu portalspozywczy.pl oraz serwisu dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznają także podczas Forum certyfikaty “Dobry Produkt - wybór ekspertów”.

Dzień 1

 • Innowacje i jakość motorem sukcesu polskiej branży spożywczej
 • Sprzedawaj emocje zamiast produktów! - nowe wyzwania dla marketerów
 • Przemysł Spożywczy. Biznes 4.0 - nowe technologie czynnikiem konkurencyjności

Dzień 2

 • Nowe otwarcie w handlu - wpływ regulacji na kształt branży
 • Handel odpowiada na trendy: patriotyzm zakupowy, zdrowa żywność, convenience
 • Wydajny łańcuch dostaw - między sprawdzoną strategią a innowacją

Rekomendacje

 • Wpisuję Forum do swego kalendarza z przekonaniem, że jest to jedno z ciekawszych wydarzeń w branży spożywczej. Dobrze dobrane tematy, prelegenci, debaty, możliwość wymiany doświadczeń różnych uczestników rynku, poznania prognoz, opinii o trendach   – a wszystko ujęte w ramy profesjonalnie przygotowanego i sprawnie poprowadzonego spotkania. Dynamicznie rozwijająca się, odnoszą wiele sukcesów branża stoi przed wieloma wyzwaniami, o których warto podyskutować.

  Piotr Kulikowski, prezes zarządu, dyrektor generalny Indykpol S.A.

 • Forum jest znakomitą platformą wymiany doświadczeń firm spożywczych w Polsce. Stało się jednym z miejsc, które trudno pominąć, obecność na forum coraz bardziej staje się koniecznością, dla ludzi, którzy chcą dowiedzieć się o trendach w branży.

  Marek Moczulski – prezes zarządu, Bakalland SA

 • Stale rosnąca rola branży spożywczej i handlowej na rynku krajowym i zagranicznym stawia przed nami nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Na spotkaniach takich jak Forum Rynku Spożywczego i Handlu mamy niecodzienną możliwość wymiany poglądów, dyskusji na nurtujące nas tematy, zapoznania się z różnymi spojrzeniami na teraźniejszość i przyszłość branży spożywczej i handlowej. Jestem wielce rad, że miałem szansę wziąć udział w edycji 2015 i już czekam na kolejną.

  Andrzej Szumowski, prezes Stowarzyszenia Polska Wódka

 • Forum Rynku Spożywczego i Handlu to jedna z największych w kraju i regionie konferencji dedykowana sektorowi spożywczemu oraz branży handlowej. Gromadzi szefów największych firm i instytucji działających w sektorze przetwórstwa i handlu żywnością, napojami i produktami FMCG, a także przedstawicieli władzy centralnej oraz agencji rządowych. Udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu daje możliwość wymienienia się opiniami na temat kondycji i przyszłości polskiego przemysłu spożywczego. W firmie Colian cenimy sobie inicjatywy, umożliwiające podjęcie dyskusji nad stanem i kierunkami rozwoju branży spożywczej, jak również handlu w Polsce.

  Jan Kolański, prezes zarządu Colian

 • W ostatnich latach Forum Rynku Spożywczego i Handlu awansowało do rangi najważniejszego wydarzenia w przemyśle spożywczym, przekazując najnowsze informacje w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla uczestników i inspirując trendy w rozwoju branży. Promowanie niekonwencjonalnych inicjatyw oraz dostarczanie najnowszej wiedzy teoretycznej i praktycznej o innowacjach podczas doskonale zorganizowanej imprezy, to wystarczające powody do obowiązkowego uczestnictwa w niej kluczowych osób z branży.

  Julian Pawlak – prezes, Krajowa Unia Producentów Soków, przewodniczący rady nadzorczej Tymbark MWS Sp. z o.o. Sp. k., GRUPA MASPEX WADOWICE

 • Tegoroczne Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2016 to doskonała okazja, by wymienić doświadczenia, porozmawiać o branży, nawiązać nowe relacje biznesowe. To także sposobność, aby wspólnie zastanowić się nad tym, jak dynamicznie i skutecznie budować rynek, kreować jego potrzeby i rozwój. Dlatego Forum Rynku Spożywczego i Handlu może być uznane przez praktyków i ekspertów jako istotne, opiniotwórcze wydarzenie branżowe.

  Artur Rytel, prezes zarządu, Green Factory

 • Uważam, że takie spotkania jak Forum Rynku Spożywczego są bardzo potrzebne. Konstruktywne podejście do tematów dotyczących całej branży spożywczej poprzez bezpośrednią możliwość wymiany opinii osób kluczowych i mających duże doświadczenia ma istotny wpływ na funkcjonowanie tego sektora. Rozmowy, dyskusje, wymiana opinii są zawsze potrzebne i przydatne, a takie właśnie konkretne i merytoryczne są przeprowadzane na Forum Rynku Spożywczego. Szczególnie istotne jest również  to, że Forum prowadzone jest przez osoby, które cechują się dużą znajomością branży i jej problemów, a tematy dotykają i poruszają istotne kwestie.

  Halina Osińska, prezes zarządu, Pini Polonia

 • Forum Rynku Spożywczego to znaczące wydarzenie w naszej branży. Obecność przedstawicieli sektora mleczarskiego, administracji rządowej i nauki daje możliwość konstruktywnych rozmów i wymiany poglądów o wspólnych wyzwaniach rynku i branży. Jest to ważne w świecie globalnego biznesu. Wraz ze wzrostem oczekiwań klientów i konkurencją na rynkach światowych musimy rozmawiać i wspólnym głosem mówić o problemach i ich rozwiązaniach. Forum jest dobrym miejscem na dyskusje o najważniejszych zagadnieniach gospodarczych. Dynamika Forum, różnorodność prelegentów, zaangażowanie słuchaczy i sama organizacja powoduje, że chętnie biorę udział w wydarzeniu.

  Edward Bajko, prezes zarządu, SM Spomlek

Odwiedzili nas

FRSiH

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie