Forum RSiH

Największa konferencja dedykowana sektorowi
spożywczemu oraz handlowemu w Polsce

 

4-5 listopada 2019 • Warszawa • Hotel Sheraton

REJESTRACJA WKRÓTCE!!

Zakres tematyczny

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele organizacji branżowych, największych firm sektora spożywczego, producenci, przetwórcy, dystrybutorzy i handlowcy, a także osoby mające realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym. Owocem tego spotkania są konstruktywne wnioski i diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju. Wiele miejsca w dyskusjach poświęcamy także temu, co najbardziej redefiniuje branżę - nowym technologiom, start-upom, trendom kulinarnym i prozdrowotnym oraz związkom tradycyjnych marek i społeczności.

Edyta Kochlewska

redaktor naczelna Magazynu Rynek Spożywczy i portalu dlahandlu.pl

Dobry Produkt

Podczas Forum zostaną wręczone
prestiżowe Nagrody Rynku Spożywczego, doroczne
Certyfikaty DOBRY PRODUKT
i wyróżnienia FOOD & RETAIL START-UP STAR 2018.

Odwiedzili nas

W poprzednich edycjach Forum brali udział prezesi i dyrektorzy spółek spożywczych i sieci handlowych oraz eksperci i analitycy rynkowi

Zarezerwuj termin!

5-6 listopada 2018 • Warszawa • Hotel Sheraton

Współpraca

Firmy zainteresowane współpracą komercyjną proszone są o kontakt z:

  • RAFAŁ SIKORA 32 209 13 03

Czytaj więcej!

  • Jest pismem adresowanym przede wszystkim do zarządów i właścicieli firm, wyższej i średniej kadry zarządzającej przedsiębiorstw - producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców. Naszymi czytelnikami są także parlamentarzyści, analitycy rynku i naukowcy.
  • Bogate i unikalne źródło informacji dla branży żywnościowej oraz jej instytucjonalnego i rynkowego otoczenia. Prezentuje najświeższe informacje o tym, co dzieje się w sektorze spożywczym i handlu produktami żywnościowymi.
  • Portal o inwestycjach w branży FMCG i o rynku handlu detalicznego w Polsce. Łączy właścicieli sklepów, kierowników placówek handlowych, menedżerów zarządzających sieciami sklepów, właścicieli hurtowni, producentów, prowadzących sklepy specjalistyczne.
FRSiH

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie