
Marcin Kuśmierz
prezes zarządu
Shoper SA
Jeden z najbardziej doświadczonych menedżerów rynku usług internetowych dla MŚP w Europie.
Od 2007 r. związany był z home.pl i międzynarodową grupą IONOS jako prezes zarządu odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Od 2021 r. kieruje notowaną na GPW spółką Shoper i odpowiada za jej strategię rozwoju. Wielokrotnie nagradzany za rozwój i transformację biznesu przez polskie i międzynarodowe kapituły, m.in. tytułem „CEO of the year” przyznawanym przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.
Jest członkiem rad nadzorczych Fly On The Cloud i R2G Polska (apaczka) oraz członkiem rad doradczych w globalnych firmach technologicznych Acronis i Cloudblue.
Bierze udział w sesjach:
-
Handel nowej ery, czyli RetailTech
- Technologiczny blitzkrieg (automatyzacja, cyfryzacja, robotyzacja obsługi klienta)
- Customer experience w cyfrowym świecie
- Boom na food delivery i dark kitchen (15’)
- Sklep przyszłości – bezpieczny, dobrze zatowarowany, bezkontaktowy
- Migracja do e-handlu B2B i B2C
- Bezgotówkowo i cyfrowo – wpływ digitalizacji na płatności i rozliczenia
Handel nowej ery, czyli RetailTech
- Małgorzata Burzec-Lewandowska - redaktor naczelna, PropertyDesign.pl, zastępca redaktora naczelnego, PropertyNews.pl
- Mateusz Cacek - wiceprezes zarządu, Sfinks Polska SA
- Artur Kowalski - kierownik projektu, ZINU SHOP
- Marcin Kuśmierz - prezes zarządu, Shoper SA
- Adrian Piwko - prezes zarządu, Pora na Pola
- Robert Posytek - redaktor naczelny, PropertyNews.pl, zastępca redaktora naczelnego, PropertyDesign.pl