Prelegenci

A B C D G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Jakub Nowak

prezes

JNT Group

Jakub Nowak Prezes Zarządu Jantoń S.A. Sp. K., Wiceprzewodniczący Rady Głównej Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa jest wybitnym ekspertem rynku winiarskiego, dynamicznym menedżerem i autorem wielu cennych inicjatyw w branży.

Zawodowo od 19 lat związany z rynkiem winiarskim, a z firmą Jantoń od roku 2000. Karierę rozpoczynał na stanowisku przedstawiciela handlowego i dynamicznie rozwijał ją na kolejnych szczeblach zawodowych. W 2008 roku został wiceprezesem zarządu spółki Jantoń, a od 2017 roku pełni funkcję prezesa firmy i Wiceprzewodniczącego Rady Głównej Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa.

Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru zarządzania strategicznego, a także sprzedaży i marketingu. W strategiach koncentruje się na innowacjach, przewagach konkurencyjnych, nowoczesnych rozwiązaniach i silnych kadrach, gdyż pozwalają one przedsiębiorstwu skutecznie konkurować na rynku. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zmianą. Kierował również restrukturyzacją dwóch dużych firm.

Posiada wszechstronne wykształcenie biznesowe w zakresie: zarządzania, marketingu, sprzedaży i administracji. Posiada m.in. tytuł Executive Master of Business Administration, zdobyty we Francuskim Instytucie Zarządzania – IGF, a także jest m.in. absolwentem Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute i Nowoczesnego Zarządzania Strategicznego Harvard Business Review.

Prywatnie jest ogromnym entuzjastą sportu, szczególnie piłki nożnej, ale także snowboardu i tenisa ziemnego. Uwielbia zwiedzać świat, szczególnie poprzez poznawanie lokalnych kuchni.

Bierze udział w sesjach:

 • Totalna integracja. 2019 rokiem konsolidacji branży spożywczej

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Totalna integracja. 2019 rokiem konsolidacji branży spożywczej

  • Machina konsolidacji ruszyła – najciekawsze transakcje 2019 r.
  • Rozwój dwutorowy - czyli kto ma apetyt na wzrost poprzez przejęcia?
  • Najciekawsze kąski na rynku - które segmenty i kategorie są na celowniku
  • Główne czynniki determinujące fuzje i przejęci na rynku spożywczym

  Totalna integracja. 2019 rokiem konsolidacji branży spożywczej

POWRÓT