Forum Rynku Spożywczego i HandluForum Rynku Spożywczego i Handlu

O FRSiH

Forum Rynku Spożywczego i Handlu na przestrzeni lat osiągnęło pozycję największej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, przybrały dynamiczne formy. W programie rozmowy 1:1, warsztaty, mikrodebaty, rozmowy o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa. Triumf zaufania, lokalności i bezpieczeństwa – tak w skrócie można podsumować wyjątkowy rok 2020.

Nowa, internetowa formuła pozwoliła na utrzymanie dotychczasowego poziomu dyskusji, a uczestnictwo w forum możliwe było z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, bez żadnego ryzyka epidemicznego. Tegoroczna edycja – ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z sytuacją epidemiczną –  odbyła się bez udziału publiczności.

W trakcie Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu (3 listopada 2020 r.) ogłosiliśmy laureatów konkursów: 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia internetowych relacji!