X Forum Rynku Spożywczego i Handlu

X edycja największej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce

6-7 listopada 2017Warszawa • Hotel Sheraton

Zakres tematyczny

Zakres tematyczny

Dobry Produkt

Dobry Produkt 2017

Z okazji X Jubileuszowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu Certyfikat Dobry Produkt zostanie poszerzony o kategorie dla start-upów. Oprócz standardowych kategorii: Nowość, Innowacja, Jakość, Tradycja w tym roku Dobry Produkt zostanie przyznany także młodym firmom, startującym w kategorii: Start-up spożywczy oraz Start-up: wdrożenie dla handlu.

Jak co roku, do udziału zapraszamy firmy spożywcze oraz dystrybutorów, którzy chcieliby zgłosić i zaprezentować swoje nowości oraz najlepsze produkty żywnościowe – wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.

Odwiedzili nas

W poprzednich edycjach Forum brali udział prezesi i dyrektorzy spółek spożywczych i sieci handlowych oraz eksperci i analitycy rynkowi

Zarezerwuj termin!

6-7 listopada 2017 • Warszawa • Hotel Sheraton

Współpraca

Firmy zainteresowane współpracą komercyjną proszone są o kontakt z:

  • RAFAŁ SIKORA 32 209 13 03

Czytaj więcej!

  • Jest pismem adresowanym przede wszystkim do zarządów i właścicieli firm, wyższej i średniej kadry zarządzającej przedsiębiorstw - producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców. Naszymi czytelnikami są także parlamentarzyści, analitycy rynku i naukowcy.
  • Bogate i unikalne źródło informacji dla branży żywnościowej oraz jej instytucjonalnego i rynkowego otoczenia. Prezentuje najświeższe informacje o tym, co dzieje się w sektorze spożywczym i handlu produktami żywnościowymi.
  • Portal o inwestycjach w branży FMCG i o rynku handlu detalicznego w Polsce. Łączy właścicieli sklepów, kierowników placówek handlowych, menedżerów zarządzających sieciami sklepów, właścicieli hurtowni, producentów, prowadzących sklepy specjalistyczne.