Forum Rynku Spożywczego i HandluForum Rynku Spożywczego i Handlu

Dla uczestnika

ADRES

Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, ul. B. Prusa 2

PARKING

Wjazd na parking znajduje się od ul. Marii Konopnickiej. Płatność za parking we własnym zakresie. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Preferencyjna cena na dzień: 90 PLN netto, płatność w recepcji hotelowej przed wyjazdem (proszę o podanie hasła: Forum Rynku Spożywczego i Handlu). Po opłaceniu biletu czas wyjazdu z parkingu to 15 min.

NOCLEGI

Koszty noclegu nie są pokrywane przez Organizatora. Z myślą o Gościach Forum Rynku Spożywczego i Handlu hotel Sheraton Grand Warsaw przygotował preferencyjne ceny pokoi.

Cena pokoi dla uczestników:

Dni tygodnia poniedziałek – czwartek:

  • Pokój jednoosobowy – 607 zł za dobę + 8% VAT = 656 zł brutto
  • Pokój dwuosobowy – 652 zł za dobę + 8% VAT = 705 zł brutto

Dni tygodnia piątek - niedziela

  • Pokój jednoosobowy – 553 zł za dobę + 8% VAT = 597 zł brutto
  • Pokój dwuosobowy – 598 zł za dobę + 8% VAT = 645 zł brutto

Rezerwacji można dokonać, klikając w link:

REZERWACJA POKOJU

Informujemy, że w przypadku rezerwacji noclegu w dni piątek – niedziela cena zostanie obniżona do wskazanej powyżej dopiero po dokonaniu rezerwacji (w linku do rezerwacji będzie widoczna cena wyższa).

Ceny pokoi podane są w polskich złotych. W cenę wliczone jest śniadanie, serwowane w restauracji hotelowej do godz. 10:30.

GODZINY ZAMELDOWANIA I WYMELDOWANIA: Zameldowanie w hotelu to godzina 15:00, a wymeldowanie to godzina 12:00. Wszelkie prośby o zameldowanie lub wymeldowanie poza tymi ramami czasowymi zostaną omówione z wyprzedzeniem i rozpatrzone zgodnie z wspólnie uzgodnioną procedurą. Bezpłatna anulacja jest możliwa do 15 października 2023 r., wszelkie zmiany po tym dniu będą podlegały opłacie anulacyjnej w wysokości pełnej wartości pobytu i podatku.

W przypadku chęci przedłużenia pobytu, lub jakichkolwiek pytań dotyczących rezerwacji, zapraszamy do kontaktu z hotelem pod adresem email:

reservation.waw@sheraton.com

REJESTRACJA GOŚCI

Rejestracja usytuowana będzie w foyer sal konferencyjnych hotelu Sheraton Grand Warsaw. Po wejściu do budynku od ul. B. Prusa prosimy kierować się na prawo.

Podczas rejestracji każdy uczestnik otrzyma identyfikator. Przy opuszczaniu przestrzeni konferencyjnej i powrocie należy każdorazowo okazać identyfikator celem zeskanowania. Z uwagi na duże zainteresowanie oraz możliwość utrudnień w ruchu drogowym prosimy o przybycie stosunkowo wcześniej przed rozpoczęciem sesji.

JĘZYK WYKŁADOWY

Językiem wykładowym będzie język polski. Wybrane sesje będą tłumaczone symultanicznie (PL/EN).

AGENDA

Aktualna agenda dostępna jest na stronie: Agenda - Forum Rynku Spożywczego i Handlu 6-7 listopada 2023 r., Warszawa, Hotel Sheraton (frsih.pl)