Forum Rynku Spożywczego i HandluForum Rynku Spożywczego i Handlu

Dla uczestnika

ADRES

Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, ul. B. Prusa 2.

REJESTRACJA GOŚCI

Rejestracja usytuowana będzie w foyer sal konferencyjnych hotelu Sheraton Grand Warsaw. Po wejściu do budynku od ul. B. Prusa prosimy kierować się na prawo.

Podczas rejestracji każdy zarejestrowany wcześniej drogą internetową uczestnik otrzyma identyfikator. Przy opuszczaniu przestrzeni konferencyjnej i powrocie należy każdorazowo okazać identyfikator celem zeskanowania.

Z uwagi na duże zainteresowanie oraz możliwość utrudnień w ruchu drogowym prosimy o przybycie stosunkowo wcześniej przed rozpoczęciem sesji.

PARKING

Wjazd na parking znajduje się od ul. Marii Konopnickiej. Płatność za parking we własnym zakresie. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Preferencyjna cena na dzień: 90 PLN netto, płatność w recepcji hotelowej przed wyjazdem (proszę o podanie hasła: Forum Rynku Spożywczego i Handlu). Po opłaceniu biletu czas wyjazdu z parkingu to 15 min.

NOCLEGI

Koszty noclegu nie są pokrywane przez Organizatora. Z myślą o Gościach Forum Rynku Spożywczego i Handlu, hotel Sheraton Grand Warsaw przygotował preferencyjne ceny pokoi:

Dni tygodnia poniedziałek – czwartek

Pokój jednoosobowy – 490 zł za dobę + 8% VAT
Pokój dwuosobowy – 530 zł za dobę + 8% VAT

Dni tygodnia piątek - niedziela

Pokój jednoosobowy – 420 zł za dobę + 8% VAT
Pokój dwuosobowy – 460 zł za dobę + 8% VAT

Rezerwacji można dokonać klikając w link: Zarezerwuj nocleg.

Informujemy, że w przypadku rezerwacji noclegu w dni piątek – niedziela, cena zostanie obniżona do wskazanej powyżej już po dokonaniu rezerwacji (w systemie hotelowym widnieją ceny wyższe).

Ilość pokoi jest ograniczona.

Pytania dotyczące płatności i warunków rezerwacji:
Justyna Komorniczak
Group & Events Sales Coordinator
Sheraton Grand Warsaw
Tel. +48 22 450 69 15
Email: Justyna.Komorniczak@Sheraton.com